Електронний каталог
дроби, дробы
Документи:
- Bodnar Development of the theory of branched continued fractions in 1996-2016 [Текст] / Bodnar, . I.; Kuchmins'ka D, .Yo. Kh.
- Антонова, Т. М. Деякі достатні умови збіжності та абсолютної стійкості до збурень гіллястих ланцюгових дробів з дійсними елементами [Текст] / Т. М. Антонова, В. Р. Гладун // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – С. 16-24.
- Антонова, Т. М. Про одну ознаку фігурної збіжності двомірних неперервних дробів із комплексними елементами [Текст] / Т. М. Антонова, О. М. Сусь // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2009. – №2. – С. 28-35.
- Антонова, Т. М. Про парні множники збіжності для двомірних неперервних дробів із комплексними елементами [Текст] / Т. М. Антонова, О. М. Сусь // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – № 3. – С. 94-101.
- Антонова, Т. М. Формула різниці для одного з фігурних наближень двовимірних неперервних дробів [Текст] / Т. М. Антонова, О. М. Сусь // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2012. – № 1. – С. 7-18.
- Баран, О. Є. Деякі кругові області збіжності гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду [Текст] / О. Є. Баран // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 3. – С. 7-14.
- Боднар, Д. И. Ветвящиеся цепные дроби [Текст] : монография / Д. И. Боднар. – К. : Наукова думка, 1986. – 174 с.
- Боднар, Д. І. Аналітична теорія гіллястих ланцюгових дробів: історія, основні результати, нерозв'язані проблеми [Текст] / Д. І. Боднар // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – № 3. – С. 21-29.
- Боднар, Д. І. Оцінка швидкості поточкової та рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду [Текст] / Д. І. Боднар, М. М. Бубняк // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 4. – С. 24-32.
- Боднар, Д. І. Узагальнення неперервних дробів. ІІ [Текст] / Д. І. Боднар, Р. А. Заторський // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – №2. – С. 43-50.
- Боднар, Д. І. Узагальнення неперервних дробів.І [Текст] / Д. І. Боднар, Р. А. Заторський // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2011. – №1. – С. 57-64.
- Боднар, Д. І. Багатовимірні узагальнення g-дробів [Текст] / Д. І. Боднар, Х. Й. Кучмінська // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №2. – С. 34-41.
- Гладун, В. Р. Деякі множини відносної стійкості до збурень гіллястих ланцюгових дробів з комплексним елементами та змінною кількістю гілок розгалужень [Текст] / В. Р. Гладун // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2014. – № 2. – С. 14-24.
- Дмитришин, М. І. Інтерполяційні шкали апроксимаційних просторів, асоційованих з позитивними операторами [Текст] / М. І. Дмитришин // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2014. – Вип. 12. – 5-6.
- Дмитришин, Р. І. Двомірне узагальнення qd-алгоритму Рутисхаузера [Текст] / Р. І. Дмитришин // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 4. – С. 33-39.
- Кучмінська, Х. Й. Двовимірні неперервні дроби [Текст] / Х. Й. Кучмінська. – Львів : Інститут прикладних проблем механіки і математики, 2010. – 218 с. – ISBN 978-966-02-5621-7.
- Кучмінська, Х. Й. Аналог теореми Пейдона-Уолла для багатовимірних неперервних дробів спеціальних типів [Текст] / Х. Й. Кучмінська // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2007. – № 3. – С. 30-37.
- Кучмінська, Х. Й. Про теореми типу Ворпіцького для двомірного неперервного дробу [Текст] / Х. Й. Кучмінська // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2010. – №3. – С. 17-26.
- Кучмінська, Х. Й. Стійкість при обчисленні двомірних неперервних дробів [Текст] / Х. Й. Кучмінська // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2013. – № 4. – С. 15-23.
- Макаров, В. Л. Зв'язок інтерполяційних інтегральних ланцюгових дробів з інтерполяційними гіллястими ланцюговими дробами [Текст] / В. Л. Макаров, І. І. Демків // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2008. – №3. – С. 13-20.
- Подільчук, І. Ю. Про максимальну похибку при апроксимації нераціональних функцій від резольвентних інтегральних операторів ланцюговим дробам [Текст] / І. Ю. Подільчук // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2012. – № 1. – С. 19-28.
- Семчишин, Л. Розв'язування розріджених систем лінійних алгебраїчних рівнянь із блочними елементами [Текст] / Л. Семчишин // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. – 2007. – Вип. 6. – С. 128-135.
- Сусь, О. М. Про один із аналогів методу фундаментальних нерівностей для двомірних неперервних дробів [Текст] / О. М. Сусь // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2007. – Вип. 5. – С. 71-76.
|