Відкрився доступ до ресурсів IEEE Explore

Опубліковано: 02 жовтня 2023

382842314 5 n З 2 вересня 2023 року відкрився доступ до ресурсів IEEE Explore.
 Перейти до цифрової бібліотеки ви зможете, користуючись комп’ютерами у локальній мережі ЗУНУ, за посиланням https://www.ieee.org/ieeexplore .
До початку роботи з IEEE Xplore рекомендуємо переглянути:
• посібники користувача: www.ieee.org/go/userguides
• короткі навчальні відео для самостійного навчання: www.ieee.org/go/trainingmodule
• он-лайн тренінг: www.ieee.org/go/training
З повагою, Інформаційно-технічний відділ бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ

 

Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

Опубліковано: 29 вересня 2023

Безымянный123                                      Друзі, колеги!
 Щиро вітаємо вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!
 Це свято символізує глибоку повагу українського народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, адже з давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а бібліотекарі – лікарями людських душ.

 

Урок пам’яті «Скорботна свічка пам’яті святої»

Опубліковано: 29 вересня 2023

0yaСьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру, який вважається одним із найжахливіших символів Голокосту.
 Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941-1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова. 

 

Інформаційна година «Книга єднає тих, хто читає»

Опубліковано: 27 вересня 2023

3ig У бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ спробували довести, що читання книг – це велика духовна цінність та водночас насолода і відпочинок.
 Завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна розкрила суть та значення бібліотеки як базового соціального інституту; зміст значення книги, як «джерела знань»; надала поради присутнім щодо розвитку уміння правильно читати книги та бажання користуватися посібниками для збагачення свої знань.

 

Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу»

Опубліковано: 27 вересня 2023

9dk 1 жовтня в Україні відзначають День українського козацтва (згідно Указу Президента України від 7 серпня 1999р.).
 До цієї події 26 вересня під час тривоги для студентів та викладачів в укритті бібліотеки ім. Л. Каніщенка проведено інтелектуальну гру «Козацькому роду нема переводу». У грі взяли участь студенти кафедри агробіотехнологій та кафедри транспорту і логістики, а також їхні викладачі Микола Буряк і Світлана Гойсюк. Перемогла дружба.

 

Співпраця Західноукраїнського національного університету з IEEE

Опубліковано: 26 вересня 2023

382842314 5 n Співпраця Західноукраїнського національного університету з IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) дала свої позитивні результати. Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ, одна з небагатьох в Україні, отримала тестовий безкоштовний доступ до ресурсів IEEE Xplore Digital Library.
 Цифрове сховище IEEE Xplore містить журнали, матеріали конференцій, стандарти, електронні книги та навчальні посібники з інженерії, електроніки, електротехніки та комп'ютерних наук.

 

Сторінка 1 із 162