Зустріч студентів з графологом, психологом, фізіономістом Тернопільщини Дмитром Штокалюком

Опубліковано: 03 жовтня 2022

grf1 До Всеукраїнського дня бібліотек протягом тижня у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ студенти-першокурсники різних спеціальностей мали нагоду поспілкуватися з відомим графологом, психологом, фізіономістом та астрологом Дмитром Штокалюком.
 Модератором заходів виступила завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна.
 Під час зустрічей присутні мали змогу почути, як за почерком визначити темперамент, психологічні спрямованості та психоемоційний стан здоров’я.

 

Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

Опубліковано: 30 вересня 2022

309644059 1 Друзі, колеги, працівники бібліотечної сфери! Вітаємо Вас з професійним святом духовності, мудрості і знань - Всеукраїнським днем бібліотек!
 Зичимо творчих знахідок, міцного здоров’я, оптимізму, професійного зростання, новаторських ідей та перемог! Бажаємо всім нам Віри в Збройні сили України, Надії на світле майбутнє України і Любові, що окриляє і надає сил!
 Разом переможемо на всіх фронтах!

 

Урок пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття»

Опубліковано: 30 вересня 2022

golovna Сьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру, який вважається одним із найжахливіших символів Голокосту. Символом всієї політики окупантів сталі зловісні слова «Бабин Яр». В 1941 році в ярах Бабиного Яру було розстріляно 200 тисяч киян, серед них – 150 тисяч євреїв.
 29 вересня у бібліотеці ім. Л. Каніщенка для першокурсників-агрономів проведено урок пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття» присвячений цій трагічній події в історії нашої держави.

 

Плакат до Всеукраїнського дня бібліотек 2022

Опубліковано: 29 вересня 2022

prezent У п’ятницю відзначаємо знакову для нас дату – 30 вересня, професійне свято, Всеукраїнський день бібліотек.
 Цьогорічний девіз: Бібліотека – спільнодія для твоєї мрії. Зараз нашою спільною мрією є Перемога боротьбі з агресором. І бібліотеки є тим місцем, де ми всі об’єднуємося та спільно діємо, кожен з нас зараз на своєму місці, на своєму маленькому фронті з усією стійкістю та волелюбністю наближає нашу велику мрію ‒ Перемогу.
 Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ приєднується до Всеукраїнського флешмобу #бібліотекаспільнодія і представляє свій унікальний плакат.
  Працюємо задля Перемоги!

 

Партнерство - фактор успіху бібліотеки

Опубліковано: 27 вересня 2022

306157540 n1 «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх!».
                                                                                       Генрі Форд

 26 вересня 2022 року на базі бібліотеки Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України відбулась конференція до дня фахівця для працівників бібліотек різних видів на тему «Партнерство - фактор успіху бібліотеки».

 

Соломія Крушельницька

Опубліковано: 23 вересня 2022

До 150 років від дня народження (23.08.1872— 16. 11. 1952)

272841187 444716043724244 6403155959007368346 n «Соломія Крушельницька – блискучий музикант із гостро розвинутим критичним почуттям. Вона чудово грала на роялі і сама вчила партитури та ролі, не звертаючись за допомогою до фахівців…»
                                                                                    Гвідо Маротті

 У перші половині ХХ сторіччя найбільш популярними на оперній сцені були четверо чоловіків – Енріко Карузо, Маттіа Баттістіні, Тітта Руффо та Федір Шаляпін. І лише одна жінка спромоглася сягнути їхньої висоти – це була Соломія Крушельницька. Українка Соломія Крушельницька була не просто унікальна вокалістка, а жінка-муза, жінка-сирена, жінка-легенда.
 Італійський тенор Джакомо Лаурі-Вольпі (Giacomo Lauri-Volpi; 1892-1979), не щедрий на компліменти щодо колег-земляків, висловився про українську Баттерфляй так: «Крушельницька – вражаюча артистка. Вона підкорила публіку не лише чарівним, широкого діапазону вокалом, виразною дикцією, а й витонченим артистизмом, найвищою культурою, красою та елегантністю.»

До дня народження С. А. Крушельницької інформаційно-бібліографічний відділ підготував презентацію.
Бажаємо приємного перегляду!

 

Сторінка 1 із 148