Конкурс для вчених від журналу "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»"

Опубліковано: 12 квітня 2021

economica min Редакційна команда журналу "Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія «Економіка»" запрошує взяти участь у конкурсі.
 9 найкращих поданих статей, що пройдуть процедуру рецензування з орієнтацією на міжнародного читача, зможуть отримати безкоштовну публікацію у виданні (без оплати публікаційного внеску), а також грошову винагороду у розмірі 1000 грн. 
 Умови конкурсу
Відправляйте свій матеріал на офіційну пошту видання: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою "Для участі у конкурсі".
• Матеріали приймаються до 30 квітня включно.
• Унікальність статті – не менше 85%.
• Мова видання: українська, російська, англійська.
Якщо подана стаття не пройшла конкурс до 1 випуску журналу – публікація цієї статті буде безоплатною для автора у другому випуску, але без грошової винагороди.

 Матеріали приймаються до 30 квітня включно.

 У випадку включення журналу до бази даних Scopus, опубліковані роботи в цьому номері будуть проіндексовані наукометричною платформою та отримають світове визнання.

 

Наукова платформа Open Science Laboratory

Опубліковано: 05 квітня 2021

conf osl 2020t Наукова платформа Open Science Laboratory запрошує до участі в науково-практичних конференціях у квітні!
1. XV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ)
Галузь: Міждисциплінарна
Дата проведення: 29 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 29 квітня 2021 р. (включно)

2. II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики та аспекти інноваційного розвитку економічної науки і практики» (м. Київ)
Галузь: Економічні науки
Дата проведення: 21 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 21 квітня 2021 р. (включно)

3. I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання природничих наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
Галузь: Природничі науки (фізика, хімія, біологія, геологія, географія)
Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 23 квітня 2021 р. (включно)

4. I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання медичних наук: теоретичні та прикладні дослідження» (м. Київ)
Галузь: Медичні науки
Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Прийом матеріалів: до 23 квітня 2021 р. (включно)

 За результатами конференцій всім учасникам будуть надіслані в електронному вигляді:
• сертифікат про участь у заході;
• програма конференції;
• збірник наукових праць (тез доповідей).
 Список всіх учасників конференцій та збірники тез доповідей будуть опубліковані на відповідних сторінках заходів (список учасників з назвами доповідей буде доступний для пошуку в глобальній мережі та локально на сайті www.openscilab.org).

 

Марійка Підгірянка - українська поетеса й народна вчителька

Опубліковано: 26 березня 2021

До 140 - річчя від дня народження (29.03.1881 – 20.05.1963)

pidhirianka 123 asd asd s.d3f644086fffdc57d9564e6039f5d8985557“Слово поетеси Марійки Підгірянки серед чесних людей не пропаде ніколи.
Творчість поетеси із Карпатських гір — це справжня материнська енциклопедія, на якій виховувалися і виховуються цілі покоління.”
                                                                                               Дмитро Павличко.

 29 березня 2021 року виповнюється 140 років від дня народження Марійки Підгіря́нка (Марії Омелянівни Ленерт-Домбровської) – видатної української письменниці, поетеси, народного педагога, активної культосвітньої діячки початку ХХ століття, члена Спілки письменників України (1960).
 Марійка Підгірянка більшість своїх творів присвячувала дітям. Основними мотивами її поезії були мрії про світле майбутнє. Вона оспівувала красу Карпат, фольклорні мотиви її віршів нагадують українські народні пісні. Творчість поетеси з гір Карпатських — то справжня материнська енциклопедія, на якій виховувалися і виховуються цілі покоління.

 

Поезіє, красо моя, окрасо, я перед тебе чи до тебе жив?

Опубліковано: 19 березня 2021

161810940 436043260808605 3072544407748658005 n Без неї рими точні й милозвучні
Не варті навіть драного гроша -
Слова звучать примусить сильно й гучно
Лише одна поетова душа.
                                       Василь Симоненко

 Весна – та пора, коли все навкруги оживає, розквітає, пробуджується. Тож недарма саме навесні, 21 березня, святкуємо Всесвітній день поезії, бо ж поетичне слово, як і сама весна, пробуджує людей, манить, веде за собою…

 

Душа української поезії – Ліна Костенко

Опубліковано: 18 березня 2021

catalog product 19 березня День народження святкує душа української поезії – Ліна Костенко.

 Легендарна поетеса – безумовний класик української літератури, що увійшов у наше життя віршами, піснями, навіть інтернет-мемами. «Поет для епох», – так пише про неї письменник Іван Дзюба.
 Ліна Костенко – справжній майстер художнього слова, а її поезія – це приклад самовідданого й шляхетного служіння народові, поезія, яка пробуджує почуття добра і справедливості, творить у людині людину, по-філософськи осмислює зміст життєвих проблем. Щира й безкомпромісна, захоплює та дивує вольовим характером, надихає і зворушує творчістю. В поетичних творах поетеси піднесена ідея патріотизму, любові до Батьківщини, рідної мови, рідного народу, почуття причетності до своєї історії, культури. Її творчість наповнена філософською наснагою роздумів про роль мистецтва, відповідальність митця перед часом, своєю совістю.
 Ліно Василівно, прийміть щиросердечні вітання від колективу Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ, бажаємо й надалі залишатися такою енергійною, самовідданою, талановитою та мудрою жінкою. Нехай Ваша нескінченна доброта й порядність не знають утоми, а краса душі нехай буде непідвладна рокам!

 

До 55-річчя ЗУНУ

Опубліковано: 16 березня 2021

 

Західноукраїнський національний університет (ЗУНУ) – це класичний університет міста Тернополя, елітний та сучасний заклад вищої освіти.

 З нагоди 55-річчя заснування університету працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ створили оригінальну карту України зі старих материнських плат ПК, яка відображає географію розміщення усіх структурних підрозділів нашого навчального закладу.

 Місія бібліотеки ЗУНУ - стати не просто сховищем даних у паперовому чи електронному вигляді, а центром керування інформаційними потоками. У цьому її нова соціальна роль в інформаційному світі.

 

 

Сторінка 1 із 132