Електронна доставка документів

Шановні користувачі!

Електронна доставка документів – це сервісна послуга, що надає можливість користувачам дистанційно отримати фотокопії статей або фрагментів друкованих видань із фондів Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ.

Завдяки даному сервісу Ви можете замовити електронні копії таких документів:

  • статті, опубліковані в збірниках та періодичних виданнях обсягом до 10 стор.;
  • окремі сторінки, фрагменти або розділи з книг обсягом до 10 стор.;
  • видані органами державної влади у межах їхніх повноважень: офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, тощо).

Порядок замовлення та надання послуги:

Для замовлення електронної копії документа необхідно:

  • Знайти бібліографічний опис необхідного Вам документа використовуючи електронний каталог чи віртуальну довідку на сайті бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ.
  • Заповнити на кожний документ бланк замовлення та надіслати його на електронну скриньку edlib@wunu.edu.ua;
  • Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотека протягом 3-х робочих днів виконує замовлення та пересилає документ на вказану електронну скриньку замовника (Сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з друкованих видань формат яких не перевищує формат А4, тексти документів надаються в форматі pdf, роздільна здатність сканування – до 300 dpi).

Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ не несе відповідальності за:
– використання замовником копії документа з комерційною метою;
– передавання користувачем копії третім особам (як фізичним, так і юридичним);
– публікацію користувачем копії (як її окремих частин, так і в повному обсязі).
Увага! Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення і доставку окремих опублікованих статей та уривків з опублікованих письмових творів. Копіювання документів в повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!
Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.
Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.
Бібліотека залишає за собою право відмовитися від виконання замовлення з причин технічного, організаційного, морально-етичного характеру та пов’язаних із станом документу, про що повідомляє замовника.
Бібліотека не несе відповідальності за затримки та перебої у наданні послуг абоненту, що відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою контролю з боку бібліотеки.