Подаруй бібліотеці книгу!

Суть проєкту полягає в тому, що кожен, хто має вдома прочитану книгу, може подарувати її нашій бібліотеці. Цю гарну традицію, яку в 2012 році започаткувала  Еммі Бродмур, засновниця американського сайту дитячої книги підтримали у всьому світі, та щороку 14 лютого відзначають Всесвітній день дарування книг (International Book Giving Day).

Мета проєкту – підвищення інтересу до читання, поповнення фонду бібліотеки, створення умов для інтелектуального та духовного розвитку студентів.

Важлива інформація! Літературу російською та білоруською мовами приймається для переробки на макулатуру.

 

 

Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ висловлює щиру подяку тим, хто долучився до поповнення бібліотечного фонду найціннішим скарбом для духовного зростання людини – друкованої книги. Переконані, що подаровані Вами книги, знайдуть вдячного читача і будуть корисними для науковців, економістів та сприятимуть рівню фахової підготовки наших студентів.

Щиро вдячні Кульчицькій Ростиславі та Щибиволоку Зіновію за подаровані книги: художню, навчальну, іноземну літературу.

 

27.05.2024

Щиро вдячні Лазаровичу Миколі  за подаровану літературу.

 

18.04.2024 

Щиро вдячні Фурману Анатолію  за подаровані    книги: періодичні видання з психології, збірники конференцій та наукову літературу (86 шт.)

 

17.04.2024

Щиро вдячні Возьному Казимиру  за подаровані книги: навчальна та наукова література з психології, економічної теорії, бухгалтерського обліку, менеджменту, української мови та історії України (50 шт.)

29.02.2024 

Щиро вдячні Горину Володимиру за подаровану книгу: Методологія наукових досліджень [Текст] : навч. посіб. / В. М. Булавинець, В. П. Горин, О. В. Квасниця [та ін.] ; за ред. В. П. Горина. – Тернопіль : Осадца Ю. В., 2023. – 170 с. (1 шт.)

07.02.2024

 

Щиро вдячні Фурману Анатолію за подаровані книги: періодичні видання, збірники конференцій, навчальні підручники з молодіжної політики, івент-менеджменту, соціологічних досліджень, психології, педагогіки, філософії (52 шт.)

 

06.02.2024