Україна - країна нескорених

Опубліковано: 21 листопада 2022

6.148 У бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету до Дня Гідності та Свободи проведено годину спілкування «Україна - країна нескорених» для студентів групи ГЗ-11.
 Захід проведено з метою розширення знань студентів про революцію Гідності та Свободи; розвинення почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формування розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави.
 День Гідності та Свободи є символом боротьби та перемоги, символом єднання нашого народу.
Присутнім були продемнонстровані тематичні документальні фільми та відеоролики: «Річниця Революції Гідності – з чого все починалось», «Зима, що нас змінила».
 Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять героїв, які під час Революції Гідності віддали своє життя за волю та свободу, територіальну цілісність нашої держави.
 Працівники читального залу для студентів підготували тематичну виставку, яку репрезентовано студентам. Молодь переглянула і ознайомилась із виданнями, присвяченими Помаранчевій революції та Революції Гідності; російсько-українській війні на Сході України, її героїчним і трагічним сторінкам, долям мирних громадян, які опинилися в зоні бойових дій.
 Україна заплатила й продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти.

1.77F2.0FD3.BD14.80E5.8107.FB9